Новини

Учасники проєкту #OpenUkrainianDiplomacy від Школа молодого українського дипломата Бізнес-Школи ІМВ отримали можливість поспілкуватись з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці Володимиром Володимировичем Яценківським

Литовська Республіка є стратегічним партнером України та постійно повною мірою підкреслює незмінність, рішучість та щирість підтримки територіальної цілісності України, інтеграційні прагнення до ЄС та НАТО та розширення санкцій щодо Російської Федерації. 

Невід'ємною частиною зустрічей в проєкті "Open Ukrainian Diplomacy" є запитання учнів Школи.
Пан Посол дав на них вичерпні відповіді, а саме:
 
щодо новоствореного "Любленського трикутника", який окреслює центральноєвропейське місце України та підтвержує євроінтеграційний шлях держави;
 
щодо особливостей роботи українських дипломатів у Литві;
 
щодо заходів уряду Литви, спрямованих на подолання наслідків пандемії COVID-19 та підтримки бізнесу та громадян;
 
щодо шляхів максимізації енергоефективності в Литовській Республіці;
 
а також щодо інших питань, які цікавили учнів. 
 
 
Надзвичайно важливими для учнів були поради Володимира Володимировича щодо формули роботи дипломата, а саме, згадавши слова відомого українського дипломата Г.Й.Удовенка "Професіоналізм. Патріотизм. Порядність", пан Посол доповнив їх формулюванням "Чіткість та чесність". 
 
Щиро дякуємо Надзвичайному і Повноважному Послу України Володимиру Володимировичу Яценківському за значний внесок у виховання майбутнього покоління українських дипломатів, дипломатам Посольства, а також Президенту Української Асоціації зовнішньої політики, Надзвичайному і Повноважному Послу України Володимиру Дмитровичу Хандогію за сприяння в організації зустрічі!