29 серпня 2019 року директор Інституту Валерій Копійка та партнер юридичної компанії Arzinger, випускниця Інституту Лана Сінічкіна підписали Меморандум про співробітництво між ІМВ та юридичною фірмою Arzinger.

29 серпня 2019 року директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка та партнер юридичної компанії Arzinger, випускниця Інституту Лана Сінічкіна підписали Меморандум про співробітництво між Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Адвокатським об’єднанням Arzinger.

Меморандум підписано з метою впровадження найкращих стандартів і практик у підготовку фахівців з міжнародного права та запровадження співробітництва між теоретичними та практичними ланками підготовки юристів-міжнародників. Відповідно до його положень, крім іншого, компанія Arzinger стане ще однією платформою для практичного навчання студентів Інституту, а Інститут залучатиме провідних юристів Arzinger до проведення лекцій, майстер-класів та підготовки практичних кейсів.

Під час підписання Меморандуму сторони також обговорили перші кроки його практичної реалізації: були визначені юридичні практики, які є актуальними на ринку праці сьогодні і на підготовці спеціалістів з яких буде зосереджена співпраця, визначені навчальні курси, під час вивчення яких студентам можуть бути запропоновані до вирішення практичні кейси, обговорена можливість впровадження стипендій кращим студентам Інституту.