Шановні студенти Інституту міжнародних відносин, які через складну ситуацію покинули свої домівки та виїхали за межі України!

Адміністрація НН ІМВ прагне допомогти Вам в адаптації до нових тимчасових умов життя та посприяти тому, аби навіть закордоном Ви мали змогу продовжувати працювати в професійній сфері.

Саме тому наразі ми встановлюємо зв’язок з Посольствами та Консульствами України в провідних державах Європи для того, аби наші студенти мали змогу пройти там стажування на волонтерських засадах.

Для того, аби взяти участь у цій програмі, надішліть свої дані: ПІБ, курс та спеціальність, контактний номер телефону та місце нинішнього перебування на вказану електронну адресу povstemskayaa@gmail.com.

Формування першого потоку списків буде відбуватись до 21 березня 2022 року.

Бережіть себе!

Вистоїмо та переможемо!