Уже багато років ІМВ приваблює студентів не тільки з України, а з усіх можливих куточків Світу. Особливо багато уваги  привертає магістерська програма ІМВ «Енергетична та екологічна безпека», яка є унікальною, і лише декілька вищих навчальних закладів  мають схожу  освітню програму.  В цьому році студентом  ІМВ став грузин Торніке Тевдорадзе, який наразі є «Молодим Послом Грузії в Україні» (Young Ambassador of Georgia in Ukraine) в рамках ініціативи від МЗС Грузії «Be the Young Ambassador of Your Country (Georgia)». Як «Молодий посол Грузії» Торніке активно проводить багато культурних заходів в різних містах України.

У листопаді Торніке Тевдорадзе разом з колегою Омельченко Іваном, студентом Інститут міжнародних відносин магістерської програми «Енергетична та екологічна безпека в міжнародних з відносинах» з культурними візитами відвідали Вінницю і Львів.

13 листопада Молодий Посол Грузії в Україні Торніке і Іван прибули до Вінниці, де познайомилися з місцевими студентами і головою неурядової молодіжної організації «ДІЛИ» Валерією Гудзь, яка займається поширенням екологічних цінностей та ідей серед студентів. Головною темою зустрічі стало обговорення важливості реалізації ідей сталого розвитку та популяризація грузинської культури. Пан Торніке познайомив українських студентів з особливостями звичаїв та традицій Грузії.

15-16 листопада Іван та Торніке відвідали Львів, де зустрілись з Почесним консулом Грузії у м. Львові паном Ярославом Музичко. З ініціативи пана Ярослава була представлена ідея створення молодіжної платформи для співпраці  між університетами Львова, Києва, Тбілісі та Кишиніва. Молодіжна платформа має допомогти об’єднати молодих спеціалістів для обміну досвідом та тісної співпрацювати між університетами. Також під час візиту відбулася зустріч з деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, колишнім Послом України в Польщі паном Маркіяном Мальським. На зустрічі йшлося про важливість молодіжних рухів, ініціатив та зв’язків між студентами різних з різних міст України. Маркіян Зіновійович висловив готовність підтримати будь-яку позитивну ініціативу та зробив Молодому послу Грузії дуже цікавий подарунок у вигляді сучасного «Словника дипломатичних термінів». Пан Маркіян допоміг організувати зустріч зі студентами спеціальності «Міжнародні відносин» та лідерами дипломатичного молодіжного руху. Де обговорювали процес євроінтеграції, прозахідну політику Грузії, проблему окупованих українських та грузинських територій і міжнародне співробітництво між Грузією та Україною. Також була проведена  зустріч у «Білій залі» Львівської міської ради,  Торніке та Іван зустрілися з директором Департаменту молоді Львова Олександром Ніколаком та президентом Львівського молодіжного клубу Данилом Шевчуком. Сторони обговорили майбутнє співробітництво молодіжних організацій  з «Молодим послом Грузії». Зустріч заклала основу для усної домовленості про співпрацю та тісні стосунки. На завершення зустрічі молодому послу Грузії та Івану вручили символічні подарунки зі Львова.

Наприкінці дня Торніке Тевдорадзе та його колегу Омельченка Івана прийняли у Львівській обласній державній адміністрації, де відбулася ще одна зустріч, вже з директором Департаменту молоді та спорту Романом Шепеляком. Адміністрація висловила готовність підтримати цікаві молодіжні ініціативи. 16 листопада молодий посол Грузії зустрівся з грузинською діаспорою. Пан Торніке вважає, що грузинська молодіжна діаспора у Львові відіграє важливу роль, і її активну діяльність слід вітати.

Торніке та Іван висловлюють особливу подяку Посольству Грузії в Україні та Почесному консулу Грузії у місті Львів Ярославу Музичко за підтримку та гостинність.