14 липня 2022 року студенти Інституту міжнародних відносин взяли участь у роботі міжуніверситетського семінару “Bridging Ukraine and Spain” для студентів та науково-педагогічних працівників Університету Ла-Ріохи.

У роботі семінару активну участь взяли студенти 3 та 4 курсів спеціальностей Міжнародне право та Міжнародні відносини: Ілюк Катерина, Мамотюк Єлизавета, Максимова Діана, Сальнікова Дарина, Кирячок Валерія і Москаленко Анастасія.

У режимі онлайн вони представили дві презентації, метою яких було надати історичне підґрунтя українсько-російської війни, а також навести дані про військові злочини, скоєні за час воєнних дій.

Бажаємо нашим студентам наснаги на шляху до перемоги! Сила у єдності!