Case Study з БФ "Право на захист"

15 листопада 2021 року у рамках дисципліни "Захист прав мігрантів, іноземців, біженців і переміщених осіб" студенти та студентки ІІ курсу магістратури відділення "Міжнародне право", які навчаються за спеціалізацією "Міжнародний захист прав людини", взяли участь у майстер-класі у форматі case study.

Захід, присвячений тематиці безгромадянства, провели фахівчині Благодійного фонду "Право на захист" адвокат Вікторія Волинська та правовий аналітик Ксенія Карагяур. Кожен із членів групи аналізував одну з заснованих на реальних подіях ситуацій та пропонував шляхи виходу з неї, а гості ділилися своїми думками щодо ефективності таких пропозицій та власним досвідом вирішення подібних проблем на практиці.

Координувала взаємодію студентства та спеціалісток БФ "Право на захист" Ольга Поєдинок, к. ю. н., доцентка кафедри міжнародного права ІМВ.