2 липня 2020 року відбулась благодійна поїздка до с. Орлівка Куликовського району Чернігівської області

Завдяки зусиллям активістів жителі села, вихованці будинку ветеранів та місцева школа отримали допомогу: речі, побутову хімію, ліки, книги та інше.

Зазвичай поїздка до Орлівки є масштабною: багато студентів, випускників та викладачів Інституту долучаются, але, враховуючи епідеміологічну ситуацію, цього разу поїхало лише три машини, повністю завантажені речами.

Учасники поїздки залишили гостинці при вході до школи та Будинку ветеранів, дотримувались соціальної дистанції.

Того ж дня селяни з радістю отримали подарунки та передавали велику подяку всім небайдужим!

Ми вдячні всім активістам, організаторам та учасникам поїздки: студентам - Аріні Давидовій (2 курс магістратури спеціальності "міжнародний бізнес"), Дмитру Дубінському (1 курс відділення післядипломної освіти, спеціальність "міжнародний бізнес"), Назарію Шульгачу (2 курс магістратури спеціальності "міжнародні економічні відносини"), голові Благодійної організації ІМВ Марії Овдієнко (4 курс спеціальності "міжнародні економічні відносини"), координатору з комунікацій та партнерства Дарині Кирилко, координатору Центру кар'єри ІМВ Наталії Волковій, випускниці Катерині Сербіній, викладачам Наталії Федорівні Сербіній, Тетяні Іванівні Шинкаренко, Марії Геннадіївні Рожковій, Валентині Вікторівні Дайнеко та всій кафедрі іноземних мов, головному організатору поїздки - Ірині Андріївні Чернусі, а також всім, хто допоміг втілити цю добру справу!

Спільними зусиллями ми зможемо допомагати багатьом людям і робити наш свій трохи кращим!:blush: