Новини

Онлайн-курс соціально-освітнього проекту Школи молодого українського дипломата IIR Business School Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та Української Асоціації зовнішньої політики

Онлайн-курс соціально-освітнього проекту Школи молодого українського дипломата IIR Business School Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та Української Асоціації зовнішньої політики тривалістю з 31 липня по 16 жовтня 2021 р. загальним обсягом 27 лекцій (54 академічні години). Підсумки.

Школа молодого українського дипломата є профорієнтаційним проектом, завдяки участі в якому, українська молодь може зробити свій вибір щодо навчального закладу для здобуття вищої освіти, а також майбутньої професії дипломата, фахівця-міжнародника, державного діяча, крім того, отримати інструменти мотивації та можливості для подальшого професійного розвитку в Україні.
 
Для цього ми консолідуємо потенціал авторитетних українських дипломатів, дипломатичних установ, державних інституцій, громадських діячів, а також професорсько-викладацький склад Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Інституту міжнародних відносин. Крім того, учасники мають можливість спілкуватись з українськими дипломатами та Надзвичайними та повноважними Послами України в рамках ексклюзивного проекту з публічної дипломатії #OpenUkrainianDiplomacy.
 
 
Висловлюємо щиру подяку за підтримку прагнень молодих людей познайомитись з дипломатичною сферою:  Українській асоціації зовнішньої політики та, особисто, Президенту УАЗП Надзвичайному і Повноважному Послу України Володимиру Дмитровичу ХАНДОГІЮ, віце- президенту УАЗП - Надзвичайному і Повноважному Послу України Олександру Михайловичу КУПЧИШИНУ, Надзвичайним і Повноважним Послам: Володимиру Юрійовичу ЄЛЬЧЕНКО, Володимиру Володимировичу ЯЦЕНКІВСЬКОМУ Ukrainos Ambasada Lietuvoje / Посольство України в Литві, а також Раднику 1го класу Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia  Ярославу Михайловичу МОШКОЛІ,  аташе Embassy of Ukraine in the UAE  Ярославу ЛІНКЕВИЧУ, а також аташе Департаменту ЄС і НАТО Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine  Анастасії ТОКАРСЬКІЙ.  
 
 
Учасники Школи отримали можливість познайомитись професорсько-викладацьким складом Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка та дізнатись про можливості отримання фаху міжнародника, ознайомившись зі  спеціальностями Інституту:
 
 1. "країнознавство" - зав.кафедрою міжнародного регіонознавства проф. М.С.Дорошко;
 2. "міжнародні відносини" - доц. С.В. Андрущенко, доц. Р.К.Петюр, проф. Яковенко Н.Л., доц. К.Денисенко;
 3. "міжнародні економічні відносини" - доц. Л.С.Поліщук, доц. А.С.Нанавов;
 4. "міжнародний бізнес" - директор Бізнес-школи ІМВ проф. О.І. Ступницький;
 5. "міжнародні комунікації" - проф. Н. Піпченко;
 6. "міжнародне право" - проф.О.Шпакович.
 
Учасники Школи отримали можливість посилити власні особисті навички та компетенції, взавши участь в лекціях та тренінгах:
 • з ораторського мистецтва - доц. КНУ ім.Т.Шевченка В. Зубченко;
 • коучингу майбутньої кар'єри - доц. М.В. Грисенко;
 • медіа-грамотності, критичного мислення та цифрової трансформації медіа - доц. О.Джолос;
 • глобальних викликів сьогодення та шляхів їх вирішення - к.е.н., ст.н.с. Н.М.Рилач;
 • бізнес дрес-кодів та ділового етикету - М. Марцинюк. 

 
В Школі ми приділяємо велику увагу інформуванню молодих людей про можливості щодо навчання, стажування та майбутньої професії. 
Ми щиро вдячні шановним спікерам, які поділились актуальною інформацією щодо:
 1. можливостей Європейського Союзу для молоді EU neighbours east  -  національна координаторка ініціативи Посли європейської молоді Лілія Антонюк;
 2. можливостей Програми ім.Фулбрайт Fulbright Ukraine  -  асистент Програм ім. Фулбрайта в Україні Олена Іллясевич;
 3. можливостей для молоді та жінок - молодіжний делегат в Congress of Local and Regional Authorities of the Council of Europe, засновниця глобальних проектів 100 Words for Peace - 100 Слів про Мир та  @Partnership for Advancing Innovative Sustainability - PAIS - Карина Радченко.
 4. можливостей Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation, а також особливостей культурної дипломатії України та Великобританії - амбасадорка Фонду Родини Богдана Гаврилишина, докторантка Інституту дипломатії та міжнародного управління Університету Лафборо (Лондон), фіналістка програми "Молодь змінить Україну" Вікторія Старцева;
 5. можливості у сфері культурної дипломатії з практичного досвіду генерального директора проекту "OUTLOOK"  Дарії Карякіної;
 6. учасники Школи взяли участь в Екскурсії будівлею Верховна Рада України та у тематичному занятті в Освітній Центр Верховної Ради України  - очільниці Лілія Герасименко та Дарія Ігнатенко.
 
Ми щиро вдячні всім нашим учасникам - випускникам Школи! 
 
Кожен із вас є талановитим і завдяки впевненості у своїх силах, цілеспрямованості, наполегливій праці та набутим знанням, оптимізму та людяності ви обов'язково досягнете успіху! 
 
До нових зустрічей!
 
З щирою вдячністю та повагою, засновниця та очільниця Школи молодого українського дипломата, Наталія Рилач!