Вітаємо Миколу Савовича Дорошка з перемогою у мистецькому конкурсі «Книжкові проекти до 30-ї річниці Незалежності України»

Вітаємо Миколу Савовича Дорошка, доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри міжнародного регіонознавства з перемогою у мистецькому конкурсі «Книжкові проекти до 30-ї річниці Незалежності України».

Науково-популярне видання М.С. Дорошка «Історія України. Знакові події та особистості» увійшло до переліку переможців мистецького конкурсу за результатами засідань конкурсної комісії Міністерства культури та інформаційної політики України.

Це вже третій подібний успіх знаного українського історика Миколи Дорошка: у 2018 і 2020 роках до переліку переможців конкурсу Українського інституту книги увійшло науково-популярне видання «Неоголошені війни Росії проти України у ХХ - на початку ХХІ ст.: причини і наслідки».