6 грудня 2021 року в групі ІІ курсу магістратури відділення "Міжнародне право" відбулося заняття у форматі моделювання судового засідання

6 грудня 2021 року в групі ІІ курсу магістратури відділення "Міжнародне право", яка спеціалізується на міжнародному захисті прав людини, у рамках дисципліни "Захист прав мігрантів, іноземців, біженців і переміщених осіб" відбулося заняття у форматі моделювання судового засідання.

Справу для розгляду запропонувала Олена Калашник, к.ю.н., адвокатка БФ "Право на захист", членкиня Комітету з міжнародного права Національної асоціації адвокатів України. В основу кейсу лягла реальна життєва історія одного з клієнтів пані Олени, якому в Україні було відмовлено у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Студентки та студентки ІМВ мали можливість приміряти на себе ролі судді, позивача, відповідача, свідка тощо. Після завершення «судового процесу» Олена Калашник поділилася своїми враженнями від побаченого і почутого та розповіла, як на практиці розглядається та вирішується відповідна категорія справ.

Спостерігати за тим, як студентство нашого Інституту моделює судове засідання, мали можливість студенти та студентки пані Олени з Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організаційним забезпеченням проведення заняття займалася к. ю. н., доцентка кафедри міжнародного права ІМВ.