З 2003 року кожну третю суботу травня ми відзначаємо День Європи в Україні. Ця дата символізує усвідомлення українцями власної європейської ідентичності, культурних та ціннісних коренів, а також особливого єднання.
З 2003 року кожну третю суботу травня ми відзначаємо День Європи в Україні.

Наш Інститут має багаторічний досвід вивчення політики ЄС у безлічі вимірів завдяки зусиллям профільних кафедр, більш того, у нас діють:

Український аналітико-освітній центр європейського та порівняльного права, створений за сприяння професорсько-викладацького складу кафедри порівняльного і європейського права.

Англомовні освітньо-професійні програми ОС Магістр, такі як "Європейське бізнесове право" та "Східноєвропейські дослідження", освітня програма ОС Бакалавр "Країнознавство (американістика, сходознавство, європейські студії, африканістика)" (з обов’язковим вивченням двох іноземних мов) та ряд інших.

Також ми дуже пишаємося, що на базі ІМВ у вересні 2019 року було відкрито єдиний в Україні Центр досконалості Жана Моне, оскільки Київський національний університет імені Тараса Шевченка став переможцем програми Європейського Союзу ERASMUS+ (Жан Моне).

Проєкт передбачає перетворення нашого Інституту на методологічний центр з відкритими освітніми ресурсами у сфері європейських студій.

Тож день Європи в Україні є знаковим і для ІМВ, оскільки ми раді долучитися до підготовки наукових розвідок та фахівців для реалізації успішної політики України щодо ЄС.