Новини

Доцент кафедри міжнародних фінансів Василь Намонюк виграв Global Campus Collaborative Virtual Visitorship Grant на віртуальну мобільність від Buffett Institute for Global Affairs
Доцент кафедри міжнародних фінансів Василь Намонюк виграв Global Campus Collaborative Virtual Visitorship Grant на віртуальну мобільність від Buffett Institute for Global Affairs, Північно-Західний університет (США, м. Чикаго), який входить до числа 20 кращих університетів світу згідно з QS World University Rankings.
 
У рамках мобільності Василь Євгенович 6 червня провів науковий семінар для професорського складу Kellogg School of Management, однієї з найпрестижніших бізнес-шкіл США. Тема його виступу: "Central bank digital currencies: the case of Ukraine". 
 
У своїй презентації він акцентував увагу на сучасному стані впровадження цифрових валют центральних банків, конкурентних перевагах для центробанку, який першим розпочне використання повноцінної цифрової валюти, особливостях впровадження та розробки e-гривні, а також моделюванні потенційного попиту на цей вид грошей в Україні.
 
Попереду у Василя Намонюка ще інші заходи, зокрема «one-by-one meetings» з викладачами університету, які виявили бажання обговорити детальніше тему його виступу.
 
Вітаємо та бажаємо подальших перемог!