Доцент кафедри міжнародних фінансів Василь Намонюк виграв Global Campus Collaborative Virtual Visitorship Grant на віртуальну мобільність від Buffett Institute for Global Affairs, Північно-Західний університет (США, м. Чикаго), який входить до числа 20 кращих університетів світу згідно з QS World University Rankings.

У рамках мобільності Василь Євгенович 6 червня провів науковий семінар для професорського складу Kellogg School of Management, однієї з найпрестижніших бізнес-шкіл США. Тема його виступу: "Central bank digital currencies: the case of Ukraine".

У своїй презентації він акцентував увагу на сучасному стані впровадження цифрових валют центральних банків, конкурентних перевагах для центробанку, який першим розпочне використання повноцінної цифрової валюти, особливостях впровадження та розробки e-гривні, а також моделюванні потенційного попиту на цей вид грошей в Україні.

Попереду у Василя Намонюка ще інші заходи, зокрема «one-by-one meetings» з викладачами університету, які виявили бажання обговорити детальніше тему його виступу.

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!