29 листопада 2019 року в ІМВ відбувся наймасштабніший саміт миру - Global Peace Summit Ukraine!

• Більше 100 учасників
• 20+ міжнародних делегатів з 10+ країн світу
• Панельні дискусії та відкриті діалоги

Панельна дискусія дипломатів відбулася завдяки модератору Олександру Краєву , та спікерам:
- Пану Алексу Ленартсу - Посол Бельгії в Україні
- Доктору Mohsin Kamal - Амбасадор Миру з Пакистану
- Hana Sadat Mosavie - Радниця Глобального Дипломатичного Форуму

Молодіжна панельна дискусія відбулася завдяки модераторці Z?di Anna, та спікерам:
- Tiago Soares з Бразилії
- Mishal Shah з Данії
- Itgelt Batochir з Монголії
- Hager Eissa з Австрії

Панель "Жінки. Мир та Безпека." відбулася завдяки модераторці Катерині Овсяник, та спікерам:
- Карині Радченко - молодіжна делегатка від України у Раді Європи в Стразбурзі
- Андріані Сусак - ветеранка, лідерка жіночого ветеранського руху.

Разом обоговорювали актуальні проблеми мирного вирішення конфліктів та побудови миру. У партнерстві з міжнародною організацією Global Peace Chain Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка став місцем об'єднаня молоді, посадовців та юних творців миру до діалогу про мир.

Дякуємо всім, хто приєднався до побудови нового світу, світу без воєн та конфліктіів.

Щиро дякуємо за ключове сприяння в організації заходу Катерині Овсяник, студентці 4 курсу спеціальності «міжнародні комунікації».