4 червня 2019 року в стінах Інституту відбулася відкрита дискусія та симуляційна гра "Гібридні загрози: відповідь України та НАТО"

Що таке гібридні загрози? Як з ними боротись? Які методи протидії вже виробили Україна та НАТО? ????????

???? Про це та не тільки на запрошення Центр "Нова Європа"та Security Initiatives Centre - SIC 4 червня 2019 року в стінах Інституту говорили запрошені гості Барбора Маронкова та Олександр Данилюк на заході "Гібридні загрози: відповідь України та НАТО".

???? Завдяки модеруванню заступниці голови ЦНЄ Катерині Зарембо експертна дискусія була жвавою та охопила багато питань, а симуляційна гра "Відповіді на гібридні загрози", організована представником ЦБI Олександром Краєвим, допомогла аудиторії спробувати втілити інструменти протидії загрозам на практиці!

?Окрема подяка студентці Інституту Маріанні Фахурдіновій за організацію заходу в рамках програми стажування студентів в аналітичних центрах та Міжнародному фонду "Відродження" за підтримку!