17 липня 2018 року Директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка урочисто вручив дипломи магістра, які студенти ІМВ отримали в рамках участі у програмі подвійних дипломів спільно з Університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва)
В ІМВ  студенти навчались на магістерській програмі «Міжнародні фінанси та інвестиції», а в УМР  - на магістерській програмі «Financial Markets».

У ході зустрічі та вручення дипломів випускники поділилися позитивними враженнями від навчання у Литві та специфіки організації навчального процесу в ході реалізації програми.
Крім того, була відзначена важливість існування такої програми, що дає можливість студентам Інституту поглибити знання, отримати досвід міжнародної академічної мобільності, а також диплом європейського університету, навчаючись в ІМВ.
Валерій Копійка побажав випускникам подальших успіхів.

Прес-центр ІМВ