Студенти Інституту міжнародних відносин – призери Стипендіального конкурсу Ліги студентів АПУ з міжнародного комерційного арбітражу!

4 квітня 2014 року в приміщення юридичної фірми «Астерс» відбулось нагородження переможців І Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, який спільно організовується Лігою студентів ВГО «Асоціація правників України» та ГО «Українська Арбітражна Асоціація»

Призерів привітали Президент УАА, партнер, керівник практики міжнародного арбітражу та міжнародної торгівлі юридичної фірми Sayenko Kharenko Тетяна Сліпачук, старший юрист юридичної фірми «Астерс», Генеральний Секретар УАА Ярослав Петров та радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, член Правління УАА Олена Перепелинська, від імені Ліги студентів АПУ Голова Ліги студентів АПУ, студентка КНУ ім. Тараса Шевченко Ганна Глущенко та Дар’я Сєдих, Керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси», студентка НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

За рішенням стипендіальної комісії (Тетяна Сліпачук, Ярослав Петров, Олена Перепелинська та Маркіян Мальський) призерами Конкурсу стали:

І місце - Оксана Матіяш, КНУ ім. Т.Шевченка, Інститут міжнародних відносин. Оксана отримала грошову винагороду, право стати кандидатом в члени Української Арбітражної Асоціації та можливість пройти оплачуване стажування в ЮФ Sayenko Kharenko;

ІІ місце - Андрій Онисько, КНУ ім. Т.Шевченка, Інститут міжнародних відносин. Отримав грошову винагороду, право стати кандидатом в члени Української Арбітражної Асоціації та можливість пройти стажування в ЮФ «Астерс»;

ІІІ місце - Вікторія Мартинкова, КНУ ім.Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин. Отримала право стати кандидатом в члени Української Арбітражної Асоціації.