26 квітня 2019 року в Інституті відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

26 квітня 2019 року в стінах Інституту відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", в рамках якої було визначено і нагороджено його переможців, а також учасників.

З вітальним словом до студентів, членів конкурсної комісії та гостей заходу звернувся директор Інституту, професор Валерій Володимирович Копійка. Під час своєї промови він наголосив на тому, що студенти - молоді та амбітні українські науковці, - котрі обрали для себе завдання вирішення теоретико-концептуальних та практичних проблем світової політики, завдяки власним напрацюванням "вже стали на свій професійний і творчий Шлях", який вестиме їх далі до успіху в житті.

Трійку переможців Конкурсу цього року очолили студенти ІМВ:

Диплом І ступеня отримав Дмитро Борзенко, студент 3 курсу спеціальності "міжнародні відносини".
Диплом ІІ ступеня - Галина Мороз, студентка 3 курсу спеціальності "міжнародні відносини".

Саме тому ми щиро вітаємо всіх учасників та переможців Конкурсу, а також їхніх наукових керівників, та бажаємо їм творчої наснаги й подальших високих досягнень!

Більше фото за посиланням