Експертний круглий стіл «Інформаційна безпека: російсько-українська війна виставляє рахунки»

Днями на базі Лабораторії міждисциплінарних медіадосліджень ННІМВ відбувся міжнародний круглий стіл «Інформаційна безпека: російсько-українська війна виставляє рахунки», присвячений виходу «Зеленої» та «Білої книги протидії дезінформації». Установами-співорганізаторами заходу стали ГО «Інститут інформаційної безпеки» та ГО «Детектор медіа». До круглого столу долучилися, зокрема: Еміне Джапарова (перша заступниця Міністра закордонних справ України), Олена Добржанська (проректорка КНУ імені Тараса Шевченка), Артем Біденко (Голова правління «Інституту інформаційної безпеки»), Дмитро Золотухін (Засновник «Інституту постінформаційного суспільства»), Руслан Степанишин (підполковник, Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка), Валентин Балюк (професор, директор Центру Східної Європи Університету імені Марії Кюрі-Склодовської, Польща), Дмитро Яровий (докторант Університету Вітовта Великого, Литва).

У дискусії взяли участь і аналітичні команди студентів 4-го курсу ОП «Міжнародні комунікації» під керівництвом професора Сергія Даниленка. Протягом круглого столу здобувачі освіти представили свої критичні погляди на новоопубліковану «Зелену книгу протидії дезінформації» та дали фахову оцінку її актуальності в сьогоднішній інформаційно-безпековій архітектурі.

Пропонуємо ознайомитися з тезами студентських доповідей.