Шановні вступники!

Якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче.

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ.

Для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань, таку інформацію Міністерство освіти і науки України отримує з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.

Тому просимо про таке.

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти), ви є потенційним учасником вступних іспитів до закладів вищої освіти. Слідкуйте за новинами на сайті.

У разі якщо ви не маєте сертифікатаневдовзі на сайті з’явиться інформація по те, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку.

Якщо ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка І-ІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) до 9 квітня необхідно створити реєстраційну картку.

Якщо ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки), будь ласка, до 9 квітня створіть реєстраційну картку.

Шановні вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії! Будь ласка, тримайтеся, бережіть себе! Ми розуміємо, що у вас є труднощі з доступом до інтернету, однак, якщо маєте змогу, будь ласка, створіть реєстраційну картку. З алгоритмом дій створення реєстраційної картки ви можете ознайомитись за посиланням.

Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава Україні!