Новини

Якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче
Шановні вступники!
 
Якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче.
 
Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ.
 
Для організації будь-яких іспитів потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань, таку інформацію Міністерство освіти і науки України отримує з бази даних реєстрації для участі в ЗНО.
 
Тому просимо про таке.
 
Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти), ви є потенційним учасником вступних іспитів до закладів вищої освіти. Слідкуйте за новинами на сайті.
 
У разі якщо ви не маєте сертифікатаневдовзі на сайті з’явиться інформація по те, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку.
 
Якщо ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка І-ІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) до 9 квітня необхідно створити реєстраційну картку.
 
З алгоритмом дій створення реєстраційної картки ви можете ознайомитись за посиланням.
 
Якщо ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки), будь ласка, до 9 квітня створіть реєстраційну картку.
 
З алгоритмом дій створення реєстраційної картки ви можете ознайомитись за посиланням.
 
Шановні вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії! Будь ласка, тримайтеся, бережіть себе! Ми розуміємо, що у вас є труднощі з доступом до інтернету, однак, якщо маєте змогу, будь ласка, створіть реєстраційну картку. З алгоритмом дій створення реєстраційної картки ви можете ознайомитись за посиланням.
 
Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава Україні!