19 вересня 2022 року першокурсники НН ІМВ мали нагоду зустрітись з керівництвом, професорсько-викладацьким та навчально-допоміжним складом кафедр та відділень, студентами яких вони стали

Однак для відділення «Міжнародні економічні відносини» цьогорічний набір став особливим та ювілейним. Вся справа в тому, що рівно 50 років назад, а саме в 1972 році, в Київському державному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті міжнародних відносин та міжнародного права було відкрито спеціальність «Міжнародні економічні відносини». Вже тоді її стали опановувати понад 50 студентів, серед яких 40 іноземців з вісімнадцяти країн Азії, Африки, Латинської Америки та Європи.

З того часу відділення «Міжнародні економічні відносини» підготувало більше 7 тисяч провідних фахівців в галузі і продовжує робити це і далі.

Ми дуже пишаємося і щиро віримо в те, що робимо, а також вітаємо наших цьогорічних першокурсників. Разом до Перемоги!