Новини

29 травня 2019 року в Інституті міжнародних відносин відбулася неформальна зустріч зі всесвітньо відомим кухаром, бізнесменом та шоуменом Ектором Хіменес-Браво

Пан Ектор радо поділився зі студентами секретами успіху: це талант (який є у кожного з народження) у поєднанні з важкою працею, креативністю та унікальністю. Ось декілька найважливіших порад від шеф-кухара:

·       “Знайдіть власну форму самовираження”;

·       Не потрібно витрачати час, копіюючи інших;

·       “Не соромтеся своєї ідеї, захоплюйтесь нею”;

·       “Отримуйте ідеї зі своєї голови та передавайте їх світові”;

·       Не хвилюйтеся про те, що думають інші.

Усі поради пан Ектор ілюстрував прикладами зі своєї кар’єри. Так, його найперший заклад – “Bao” – спеціалізувався на китайській кухні. А ще кухар багато подорожував Азією, тому відкрив в’єтнамський ресторан “N?m”, який усі охочі можуть відвідати в Києві.

Після мотиваційної лекції шоумена організатор події - Освітній департамент ІМВ -  провів вікторину для студентів “Як добре Ви знаєте Ектора?”, де обговорювалися цікаві факти з життя бізнесмена. Чи знали Ви, що Ектор займається боксом, любить проводити вільний час за малюванням, обслуговував королеву Єлизавету ІІ та створив власний кулінарний стиль – Nuevo Latino?

Та на цьому цікавинки не закінчились, адже у наступній вікторині пан Ектор вгадував традиційні українські страви за їхніми інгредієнтами. Наприкінці зустрічі шеф-кухар відвідав університетську їдальню, де продегустував студентський обід.