1 червня 2019 року у КНУ відбулася масштабна подія – Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей – КНУ Expo-2019

Тисячі абітурієнтів та їх батьків відвідали захід у суботу, сотні питань, багато емоцій та амбіцій. Виставкові платформи, воркшопи та культурно-розважальна частина.

Під одним дахом 1 червня зібралися представники усіх факультетів та інститутів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі, які допомогали майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.

Університет налічує 287 навчальних програм. Абітурієнти мали нагоду прийти та обрати свою, а фахівці КНУ проконсультвали, допомогли із вибором та дали відповіді на всі запитання! Кожен зацікавлений отримав вичерпну інформацію щодо вступу, підготовчих курсів, структури Університету тощо.