24 листопада 2021 року відбулася онлайн-лекція випускниці Інституту, к.ю.н., юристки, старшої викладачки Національного університету «Києво-Могилянська академія» Катерини Бусол на тему: "Попередження та подолання безкарності за сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом: світовий досвід та Україна".

Серед іншого, пані Катерина роз’яснила питання термінології, розповіла про форми сексуального насильства, пов’язаного зі збройним конфліктом, окреслила основні проблеми в розслідуванні відповідних злочинів і притягненні винних до відповідальності, а також обговорила з аудиторією можливості відновлення прав постраждалих осіб. Крім того, лекторка поділилася великою кількістю матеріалів для подальшого дослідження теми.

Захід проводився у рамках вивчення дисципліни «Гендерні питання у міжнародному праві», що входить до вибіркового блоку «Міжнародний захист прав людини» магістерської ОП «Міжнародне право», проте долучитися могли всі, хто навчаються чи працюють в ІМВ.

Захід було організовано доценткою кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин к.ю.н. Ольгою Поєдинок.