Заступник Міністра закордонних справ України, колишній Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Валерійович Божок виступив перед аудиторією своєї альма-матер
У межах лекції на тему "Військово-політичні аспекти зовнішньої політики України", організованого кафедрою міжнародних відносин і зовнішньої політики, Єгор Валерійович поділився зі студентами та викладачами ІМВ своїм професійним поглядом на важливі питання міжнародного співробітництва України у безпековій сфері, а також окреслив подальші кроки, необхідні нашій державі для успішного подолання наслідків військової агресії РФ.

Відповідаючи на питання аудиторії, пан Єгор дав змогу слухачам познайомитись з напрацюваннями свого унікального професійного досвіду, набутого під час роботи на різних дипломатичних посадах, зокрема заступника Міністра закордонних справ України та в.о. Голови Місії України при НАТО, а також у межах діяльності на чолі Служби зовнішньої розвідки України.

Висловлюємо щиру подяку Єгору Валерійовичу Божку за увагу до Інституту міжнародних відносин, незважаючи на напружений робочий графік, а також за надану можливість посилити підготовку нового покоління українських фахівців-міжнародників через професійне спілкування з дипломатом і державним службовцем топ-рівня.