24 листопада 2021 року відбувся закритий майстер-клас для студентства першого року навчання англомовної магістерської ОП «Міжнародний судовий процес». У рамках курсу «Міжнародне право в національних судах» Анна Ющак, випускниця Інституту міжнародних відносин, а нині медіаторка та адвокатка, яка спеціалізується на міжнародному приватному праві, детально розповіла про особливості розгляду справ на підставі (Гаазької) Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей українськими та іноземними судами, а також про специфіку виконання відповідних судових рішень.

Майстер-класу передувало виконання завдання, яке полягало у проведенні порівняльного аналізу підходів різних держав до виконання зобов'язань за Конвенцією. Відповідно, пані Анна також надала свої коментарі щодо цих студентських робіт.

Координувала взаємодію групи та запрошеної лекторки Ольга Поєдинок, к. ю. н., доцентка кафедри міжнародного права ІМВ.