17 листопада 2021 року майстер-клас в онлайн-форматі провів Петро Миколайович Синявський, директор Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України. Зум-зустріч була відкритою для всіх, хто навчаються в Інституті міжнародних відносин. Крім того, будь-хто міг долучитися до перегляду онлайн-трансляції заходу.

Петро Миколайович присвятив свою доповідь системі притулку в Україні та її відповідності міжнародним стандартам. Серед іншого, він детально описав процедуру визнання особи біженцем чи особою, яка потребує додаткового захисту. Крім того, було надано інформацію щодо змін, яких незабаром може зазнати українське законодавство в цій сфері.

Майстер-клас було організовано доценткою кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин к.ю.н. Ольгою Поєдинок.