Голова Державного центру зайнятості Ольга Макогон провела зустріч із студентами Інституту міжнародних відносин 4 березня 2020 року
Перш за все, наша гостя зазначила, що лише ваші власні висновки на основі здобутого досвіду є надзвичайно важливою ознакою вашої готовності почати свою кар’єру.

Це означає, що всі ваші рішення повинні зароджуватися саме всередині, а не зазнавати впливу зовнішніх чинників.

«Я переконливо закликаю вас звільнитися від усіх своїх страхів. Помилятися - це нормально, але справа в тому, що навіть ці помилки ви повинні зробити самі. Тоді ви стаєте досвідченою людиною, яка готова до всього», - запевнила Ольга Макогон.

Однак спікерка підкреслила, що завжди потрібно будувати плани, мислячи на 10 кроків вперед. Життя непередбачуване, а, отже, вам слід мати різні альтернативи досягнення мети.

Крім того, гостя зазначила, що професійні навички завжди зможуть допомогти вам досягнути цієї цілі, головне навчитися застосовувати їх у будь-якій життєвій ситуації.
У своїй відповіді пані Ольга акцентувала увагу на тому, що ваша здатність використовувати сприятливі можливості неймовірно цінується всіма роботодавцями.

Більше того, навчальне стажування в зарубіжних країнах вигідно виділяє вас серед інших та сприяє вашому блискавичному прогресу в саморозвитку та навичках спілкування.

Насамкінець, наша гостя дала нам виключно важливі поради:
«Займатися професією, яку ти справді любиш - це найкраща можливість відкрити для себе всю світлу сутність життя», - підсумувала Ольга Макогон.