Сьогодні, 26 жовтня, до Інституту міжнародних відносин завітали поважні гості

Сьогодні, 26 жовтня, до Інституту міжнародних відносин завітали поважні гості: професор та міжнародний експерт з організаційної поведінки та управління людськими ресурсами, бізнесмен, письменник та поет з Об’єднаних Арабських Еміратів Талал Саїд Абдулла Аль Джунейбі, а також Посли ОАЕ, Єгипту, Палестини та Індонезії та дипломат із Іраку.

Зустріч була присвячена творчій діяльності Талал Саїда Абдулли, що провів велику кількість особистих та спільних поетичних вечорів, також брав участь як член жюрі у міжнародних та місцевих конкурсах з поезії.

Його поетичні публікації поширювались на арабських та міжнародних форумах. Він один із найпопулярніших поетів Еміратів на різноманітних арабських та міжнародних заходах. Його вірші використовувались у національних, соціальних, благодійних, інформаційних та гуманітарних подіях і заходах.

Студенти НН ІМВ мали змогу поставити декілька запитань для Талал Саїда Абдулли.

На скільки важливими є такі зустрічі для студентів ІМВ, особливо для тих, хто вивчає арабську мову?

«Дуже важливим є розширення горизонтів для сприйняття інших культур, щоб послухати і витвори інших країн саме від носіїв цієї мови, тому що це - найкращий спосіб наблизитись один до одного для набуття миру у всьому світі, і також перетворення життя у нормальний стан. Зближення - це саме те, до чого прагнуть всі люди на землі».

Чи хотіли ви б приїхати до України ще раз, зокрема на відкриття перекладу ваших творів українською мовою?

«З великою радістю, тому що переклад є саме цим мостом для доведення думок інших людей і також підтримання зв’язків».

Що б ви порекомендували нашим студентам робити, зокрема тим, хто спеціалізується на арабському регіоні, аби стати справжніми дипломатами і покращувати відносини між нашими країнами?

«Важливими є спілкування з носіями мови та прослуховування ЗМІ арабською мовою».

Також Талал Саїд Абдулла Аль Джунейбі наголосив на тому, що це далеко не останній його візит до НН ІМВ.