11 листопада 2021 року онлайн-зустріч зі студентством Інституту міжнародних відносин провів Консул України в Чорногорії Михайло Михайлович Шматов

Захід відбувся у рамках вивчення англомовного курсу "Право зовнішніх зносин та основи дипломатії", проте приєднатися мали можливість усі, хто навчаються в Інституті.

Основними темами розмови були функції консула, професійні та особисті якості, необхідні для консульської роботи, а також виклики, до яких повинні бути готовими всі ті, хто розглядають для себе можливість побудови дипломатичної кар'єри. Серед іншого, пан Шматов розповів про цікаві випадки з власної практики, а також відповів на численні запитання аудиторії, у якій, можливо, був не один майбутній консул.

Зустріч було організовано доценткою кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин к.ю.н. Ольгою Поєдинок.