Актуальні питання щодо історії Організації та її поточного порядку денного були презентовані гостем. Згодом слухачі долучилися до обговорення та поставили низку питань. Лекція-дискусія пройшла на базі Лабораторії міждисциплінарних медіадосліджень Навчально-наукового центру «Центр Експертно-аналітичних досліджень інформаційної і безпекової політики та стратегічних комунікацій» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за модерації Олеся Сагана (2 курсу ОП «МК»). Вона стала успішним завершенням циклу відкритих зустрічей студентів-комунікаційників з представниками Північноатлантичного Альянсу.

Так, незадовго до онлайн-візиту Петра Лунака відбулись бесіди, що також були покликані розкривали деякі аспекти інформаційної діяльності військово-політичного союзу та налагодження його співпраці з Україною. Зокрема:

- Лекція для студентів 2-го курсу ОП «Міжнародні комунікації» «НАТО крізь призму публічної дипломатії». Спікер – директор Центру інформації та документації НАТО Вінета Кляйне;

- Лекція для студентів 3-го курсу ОП «Міжнародні комунікації» «Відносини між НАТО та Україною й перспективи співпраці». Спікер – керівник відділу східного партнерства Управління політичних відносин та безпекової політики Таня Хартман.

Серія онлайн-зустрічей стала ефективним майданчиком для обговорення важливих аспектів євроатлантичної інтеграції України. Дякуємо за сприяння гостям та організаторам!

Відео про Лабораторію міждисциплінарних медіадосліджень Навчально-наукового центру «Центр Експертно-аналітичних досліджень інформаційної і безпекової політики та стратегічних комунікацій».