Новини

26 лютого 2021 року студенти 1-го та 2-го курсів освітньої програми «Міжнародні комунікації» долучилися до онлайн-зустрічі із заступником Голови Відділу взаємодії та співробітництва Управління публічної дипломатії НАТО Петром Лунаком

Актуальні питання щодо історії Організації та її поточного порядку денного були презентовані гостем. Згодом слухачі долучилися до обговорення та поставили низку питань. Лекція-дискусія пройшла на базі Лабораторії міждисциплінарних медіадосліджень Навчально-наукового центру «Центр Експертно-аналітичних досліджень інформаційної і безпекової політики та стратегічних комунікацій» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за модерації Олеся Сагана (2 курсу ОП «МК»). Вона стала успішним завершенням циклу відкритих зустрічей студентів-комунікаційників з представниками Північноатлантичного Альянсу.

Так, незадовго до онлайн-візиту Петра Лунака відбулись бесіди, що також були покликані розкривали деякі аспекти інформаційної діяльності військово-політичного союзу та налагодження його співпраці з Україною. Зокрема:

- Лекція для студентів 2-го курсу ОП «Міжнародні комунікації» «НАТО крізь призму публічної дипломатії». Спікер – директор Центру інформації та документації НАТО Вінета Кляйне;

- Лекція для студентів 3-го курсу ОП «Міжнародні комунікації» «Відносини між НАТО та Україною й перспективи співпраці». Спікер – керівник відділу східного партнерства Управління політичних відносин та безпекової політики Таня Хартман.

Серія онлайн-зустрічей стала ефективним майданчиком для обговорення важливих аспектів євроатлантичної інтеграції України. Дякуємо за сприяння гостям та організаторам!

Відео про Лабораторію міждисциплінарних медіадосліджень Навчально-наукового центру «Центр Експертно-аналітичних досліджень інформаційної і безпекової політики та стратегічних комунікацій».