18 листопада 2021 року онлайн-зустріч із англомовним студентством провів випускник Інституту міжнародних відносин Андрій Пасічник, який зараз працює в Міністерстві закордонних справ України на посаді заступника директора департаменту – начальника відділу міжнародних спорів Департаменту міжнародного права.

Під час заходу пан Андрій розповів, як складалася та розвивається його дипломатична кар’єра, а також про справи, над якими він працює, захищаючи інтереси Української держави. Особливий інтерес викликала інформація про спори, пов’язані з агресією Російської Федерації проти України. Учасники та учасниці зустрічі отримали відповіді на численні запитання, що стосувалися як конкретних справ, так і загальних проблем ефективності міжнародного права. Крім того, завдяки гостеві аудиторія отримала потужну мотивацію для подальшого вивчення міжнародного права.

Захід було організовано доценткою кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин к.ю.н. Ольгою Поєдинок.