Новини

18 листопада 2021 року онлайн-зустріч із англомовним студентством провів випускник Інституту міжнародних відносин Андрій Пасічник

18 листопада 2021 року онлайн-зустріч із англомовним студентством провів випускник Інституту міжнародних відносин Андрій Пасічник, який зараз працює в Міністерстві закордонних справ України на посаді заступника директора департаменту – начальника відділу міжнародних спорів Департаменту міжнародного права.

Під час заходу пан Андрій розповів, як складалася та розвивається його дипломатична кар’єра, а також про справи, над якими він працює, захищаючи інтереси Української держави. Особливий інтерес викликала інформація про спори, пов’язані з агресією Російської Федерації проти України. Учасники та учасниці зустрічі отримали відповіді на численні запитання, що стосувалися як конкретних справ, так і загальних проблем ефективності міжнародного права. Крім того, завдяки гостеві аудиторія отримала потужну мотивацію для подальшого вивчення міжнародного права.Захід було організовано доценткою кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин к.ю.н. Ольгою Поєдинок.