22 листопада 2019 року в ІМВ відбувся воркшоп з політичної психології від Гаррі Герта —бізнес-тренера, HR менеджера і HR консультанта в уряді Нідерландів

Захід був спрямований на здобуття практичних навичок, тож усі учасники були залучені до взаємодії у розв’язанні проблем. Крім того, уся комунікація відбувалася англійською мовою, отже кожен міг попрактикуватись у спілкуванні іноземною. Студенти формували й висловлювали свою думку про те, що таке психологічні ігри, в які з них ми граємо кожного дня, коли вони виникають, чи усвідомлюємо ми свою участь у них та як це впливає на наше життя. Тренер розповів про «трикутник драми», його елементи, спонукав подискутувати, чи варто втручатись у нього. Учасники дізнались про типи людей, залучених до політичних ігор та їх мету – поширення інформації й свідому маніпуляцію.