Новини

21 листопада 2022 року відбувся майстер-клас к.ю.н., експертки ГО "Ла Страда-Україна" Юлії Вікторівни Аносової на тему: «Запобігання та протидія торгівлі людьми в умовах війни в Україні: міжнародний та національний виміри»

Пані Юлія детально розповіла про міжнародні зобов’язання України у сфері протидії торгівлі людьми, а також про механізми контролю за їх виконанням. Спілкуючись із аудиторією в форматі діалогу, вона розкрила ряд розбіжностей між українським законодавством і вимогами міжнародних договорів, а також проблем, із якими на практиці стикаються постраждалі від торгівлі людьми та особи, які надають їм правову допомогу. Особливу увагу лекторка приділила висвітленню відповідної проблематики у контексті російської агресії проти України.

 Захід було проведено в рамках курсу «Захист прав мігрантів», що входить до вибіркового блоку «Міжнародний захист прав людини» магістерської ОП «Міжнародне право», але долучитися могли всі, хто навчаються чи працюють в ННІМВ. Організувала майстер-клас Ольга Поєдинок, к. ю. н., доцентка кафедри міжнародного права.