Новини

У 2020 році продовжилася серія зустрічей «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»

У 2020 році продовжилася серія зустрічей «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі» - проєкт, який став не просто науковою конференцією або академічною зустріччю, а й прикладом публічної та культурної дипломатії в дії, оскільки для спілкування і обміну думками зустрілися дипломати, державні службовці, громадські діячі, науковці, викладачі та студенти України та Білорусі, Молдови і Грузії. 

Дякуємо організаторам проєкту від імені всіх залучених студентів Українського Центру Публічної та Культурної Дипломатії і Кафедри міжнародних організацій та дипломатичної служби! Такі корисні заходи та зустрічі з цікавими людьми не відбулися би без їхньої підтримки. Це був унікальний та незабутній досвід співпраці між студентами з різних міст та країн, який посилив наше переконання у незаперечній важливості культурної дипломатії для кращого взаєморозуміння між державами! 
 
 
Проєкт організовано Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин і Державним підприємством «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» у партнерстві з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка під патронатом Міністерства закордонних справ України за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.