8 жовтня Посольство Королівства Норвегія в Україні та Агенство ООН у справах біженців в Україні спільно з ІМВ провели круглий стіл «Важливість гуманітарної роботи та ідей Фрітьйофа Нансена для вирішення найбільшої у всі часи кризи вимушеного переміщення населення», присвячений 160-річчю відомого норвезького дослідника, вченого та гуманітарного діяча Фрітьйофа Нансена.

Учасників заходу вітали заступники директора ІМВ Ігор Мінгазутдінов та Микола Лазаренко.

Серед учасників заходу:
1) Ерік Сведал, Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні;
2) Кароліна Ліндольм Біллінг, Представниця УВКБ ООН в Україні;

Серед спікерів заходу:
1) Стейнар Брун, експерт з налагодження мирного міжетнічного діалогу, представник Центру миру і діалогу Нансена в Ліллехаммері;
2) Петро Синявський, директор департаменту з питань іноземців та осіб без громадянства ДМС України;
3) Ольга Поєдинок, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права ІМВ;
4) Бабін Борис, доктор юридичних наук, професор, юрист-консультант громадської організації «Десяте Квітня»
5) Інна Семененко, завідувачка кафедри економіки і підприємництва інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля.
6) Денисенко Ксенія, к. політ.н., доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики ІМВ
7) Максим Буткевич, координатор Проекту «Без кордонів» Центру «Соціальна Дія», журналіст
8) Олена Бордиловська, 2-й секретар з гуманітарних питань посольства України в Пакистані, доктор політичних наук.

Інформація стосовно заходу розміщена на сторінці Норвезького посольства та УВКБ ООН за відповідними посилання.