Новини

Відкрита лекція директора з розвитку бізнесу SPN Ogilvy Ukraine Сергія Соколова

11 листопада 2013 року в Інституті міжнародних відносин відбулась відкрита лекція директора з розвитку бізнесу PR-агенції SPN Ogilvy Ukraine Сергія Соколова на тему «Розробка стратегії комунікацій: побудова ефективних презентацій для клієнта».

Зустріч проходила в рамках студентської навчально-практичної гри «PRактика» (майстер-клас «Комунікація ХХІ століття») , яка цього року вперше відбулася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та ініційована кафедрою міжнародних медіакомунікацій і комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин.

Сергій Соколов запропонував майбутнім аналітикам-міжнародникам, піарникам та медійникам розробити варіанти PR-реалізації замовлень клієнтів з урахуванням специфіки українського ринку. Студенти мали помізкувати над однією із найвідповідальніших складових PR-кампанії – підготовкою та презентацією майбутньої PR-стратегії для замовника.

Гість розповів про важливість дотримання основних етапів презентації, таких як: постановка завдання, аналітика та дослідження ситуації на ринку, концепція INSIGHT (тобто глибинне осмислення проблеми клієнта та пропозиція її вирішення), розв’язання конкретного завдання – формування message для цільової аудиторії, вимірювання очікуваних результатів за допомогою розробленої системи KPIs, підбір оптимальної команди для проекту тощо. Всі теоретичні питання було проілюстровано цікавою добіркою з проектів, вже реалізованих агенцією Ogilvy, а також з власного професійного досвіду лектора.

На завершення лекції студенти мали змогу поставити питання про  застосування на практиці теоретичних знань та початкових практичних навичок, здобутих  на лекціях та семінарах в Інституті, дізнатися про перспективи працевлаштування в провідній  PR-агенції (зауважимо, що цим питанням переймаються не тільки студенти старших курсів).

Студенти ІМВ щиро дякували Сергію Соколову за змістовну та корисну для майбутнього фаху зустріч і з нетерпінням чекають на проведення наступної в стінах Alma Mater!

Довідка: Комунікаційне агентство SPN Ogilvy Ukraine входить в міжнародну мережу Ogilvy Public Relations, що має 80 офісів по всьому світу з штаб-квартирою в Нью-Йорку. Загальний штат співробітників - понад 200 чоловік. Офіс SPN Ogilvy Ukraine відкрито в 2005 році. Агентство надає повний комплекс комунікаційних послуг. Сьогодні в офісі працюють більше 50 чоловік, об'єднаних в 5 галузевих практик і 3 відділи. В портфоліо українського офісу більше 1000 реалізованих проектів, з яких більше 10 відмічено престижними професійними преміями. Серед клієнтів: Укрпошта, Київстар, ВТБбанк, Газпром, 3М, Оранта-страхування, Nokia, Shell, Lego, Coca-Cola, Ikea, Bosch та ін. (джерело: офіційний сайт агентства)

 

Автор: Юлія Тимохова

Фото: Христина Чубрей