Новини

26-28 жовтня вперше за декілька років у стінах Інституту відбувся очний ярмарок самоврядування Ради студентів
Виконуючий обов’язки Голови Ради студентів Інституту Єгор Черкун зібрав перший ярмарок студентського самоврядування з 2019 року.
 
 
Метою було ознайомити першокурсників з діяльністю департаментів і клубів Ради студентів НН ІМВ та допомогти їм влитись у студентське життя. Адже самоврядування — це не тільки про навички, а й про нові знайомства та можливість зробити свої студентські роки по-справжньому найкращими. 
 
Протягом декількох днів у нових студентів НН ІМВ була можливість розцінити все та знайти застосування своїм soft and hard skills. Адже завдяки студентському самоврядуванню можна розвинути будь-які таланти: дизайн, райтинг, фотографія, співи, танці тощо. 
 
 
Тому у нас завжди знайдеться місце творчим та яскравим. 
 
Самі ж департаменти і клуби з креативом підійшли до організації ярмарку, вигадавши чимало інтерактивів. Наприклад, Speaking Club пригощав печивом з передбаченнями, Культурний департамент прикрасив стіл живими трояндами, а Науковий влаштував вибори з бюлетенями. 
 
 
І навіть повітряна тривога не зіпсувала настрою. Студенти разом спустились у бомбосховище Інституту, де спілкувались і навіть виконували Гімн України. Адже у нашій незламності — наша сила. 
 
І без того затишну атмосферу доповнили солодощі, які були не тільки на столах деяких департаментів (наприклад, Освітнього) і клубів (Клуб Японської культури), а й посеред холу ІМВ. Кожен учасник ярмарку міг порадувати себе круасаном. Адже солодощів багато не буває.
 
 
А 29 жовтня відбувся онлайн-ярмарок самоврядування, на якому змогли бути присутні ті, хто з якихось причин пропустив очну подію.
 
Отже, перепустка до веселого та активного студентського життя була успішно передана першачкам.