23 червня 2021 року відбулось підписання Меморандумів про співпрацю у галузі професійної підготовки та працевлаштування студентів ІМВ

23 червня 2021 року директор Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Валерій Володимирович Копійка (Валерій Копійка) та директор ТОВ «Фінансова компанія ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» Альона Шевцова, а також Голова Правління ПАТ «АЙБОКС БАНК» Петро Мельник підписали Меморандуми про співпрацю у галузі професійної підготовки та працевлаштування студентів ІМВ.

Метою цього Меморандуму є здійснення постійної систематичної співпраці, спрямованої на вдосконалення освіти та професійної підготовки студентів ІМВ, шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок студентів Інституту та здобуття практичного досвіду в ТОВ «Фінансова компанія ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» та в ПАТ «АЙБОКС БАНК».

Серед основних напрямків співпраці є сприяння у проходженні практики, стажування, забезпеченні першим робочим місцем студентів ІМВ в Товаристві та Банку, а також мотивація до професійного зростання молодих прогресивних та креативних студентів наданням іменних стипендій.

Також у зустрічі брала участь Голова Правління БО «Фонд розвитку ІМВ», координатор з організації публічних заходів і партнерства в ІМВ Валентина Мазуренко.