Команда Інституту міжнародних відносин успішно виступила у цьогорічній версії проєкту MICC (Model International Criminal Court) – спільній ініціативі низки інституцій Німеччини, Польщі та Європейського Союзу

Протягом минулого тижня Меріджейн Чігбо, Наталія Павлович, Дафне Дуруоха та Ерік Кучеренко брали участь у судових засіданнях, слухали лекції з міжнародного кримінального права та мали унікальну можливість спробувати себе в ролях Обвинувачення, Захисту, Суддів і Журналістів.

Дискусія, до якої були залучені представники багатьох різних країн, стосувалася юрисдикції Міжнародного кримінального суду, порогу серйозності злочину, що застосовується Судом, меж свободи слова, відповідальності за неналежні дії штучного інтелекту тощо.

Окрім цього, наші студенти дізналися багато про функціонування Міжнародного кримінального суду, знайшли свої унікальні ролі в Модельному МКС.

Як розповіла Меріджейн, учасниця команди: «Досвід був захоплюючим і веселим. Ми дізналися багато не тільки про Міжнародний кримінальний суд, але також і про важливість стажування в ООН і роботи в неурядових організаціях. Я з нетерпінням чекаю на нові проєкти, схожі на MICC».

Підготовкою та супроводом студентської команди займалися представники кафедри міжнародного права Ольга Поєдинок, Роман Єделєв і Богдан Неділько.