Адміністрація Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин висловлює щиру подяку нашій благодійниці
Адміністрація Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин висловлює щиру подяку акціонерці Міжнародної платіжної системи Лео та АТ Айбокс Банк і членкині Наглядової ради БО «Фонд розвитку ІМВ» Альоні Шевцовій за неоціненний вклад у розвиток нашого навчального закладу!

Завдяки її підтримці було зроблено реновацію однієї з лекційних аудиторій Інституту міжнародних відносин з використанням найсучасніших технологій. Відтепер майбутнє аудиторне навчання для студентів буде в рази комфортнішим.

Дякуємо нашій благодійниці за чудовий подарунок до свята! І нехай добро повсякчас повертається сторицею!