Щиро вітаємо нових учнів Школи молодого українського дипломата Бізнес-Школи Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка з початком навчання!
Бажаємо вам використати унікальну можливість зробити власний вибір у подальшому професійному житті! Такий вибір має бути свідомим та базуватись на тих знаннях та досвіді, якими можуть поділитись професіонали та фахівці обраної сфери.

Саме тому почесним гостем відкриття виступив Володимир Дмитрович Хандогій -  Надзвичайний і Повноважний Посол України, Президент Української Асоціації зовнішньої політики, генеральний партнер Школи.

У ході спілкування з паном Послом учні дізнались про:

- історію виникнення української дипломатичної служби від доби Київської Русі до сьогодення

- якості, якими має володіти дипломат: цілеспрямованість, толерантність, готовність до пошуку компромісу, володіння іноземними мовами, знання історії, географії, а також загальна фахова підготовка

- власний професійний шлях до вершин дипломатичної кар'єри, викладений в автобіографічній книзі "Дипломатичні сюжети.Невигадані історії кар'єрного дипломата"

Щиро дякуємо Надзвичайному і Повноважному Послу України Володимиру Дмитровичу Хандогію за цікаву та щиру зустріч, відповіді на чисельні запитання учнів та цінні поради!