Продовжується взаємодія викладачів НН ІМВ з польськими колегами

Днями відбувся міжнародний вебінар «Стратегічне партнерство між Польщею та Україною в контексті війни Росії проти Україні». Організаторами заходу стали Інститут політичних наук та адміністрування Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Інститут Центральної Європи в Любліні та Центр Східної Європи УМКС. У передньому слові проф. Марек П’єтрась, директор Інституту політичних наук та адміністрування УМКС наголосив, що цей захід проводиться, зокрема, і як черговий крок у реалізації того напряму, що був започаткований у спільній Аналітичній доповіді українських та польських науковців під назвою «Стан та перспективи стратегічного партнерства Польщі та України». Саму доповідь у друковано форматі презентував один із ініціаторів проєкту проф. Валентин Балюк, директор Центру Східної Європи УМКС у Любліні.

У секції «Війна Росії проти України як випробування стратегічного партнерства Польщі та України» про нові завдання для україно-польської взаємодії у інформаційній сфері та формування міжнародних документів для покарання російських пропагандистів за вчинення дій, що слід кваліфікувати як інформаційний тероризм, виступив завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій проф. Сергій Даниленко.

У міжнародному вебінарі також взяли участь науковці інших університетів України.