Новини

На адресу Київського національного університету імені Тараса Шевченка надійшло звернення-підтримка від колег з Інституту політичних наук та адміністрування Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні
Академічна спільнота Інституту політичних наук та адміністрування Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні рішуче засуджує варварські ракетні удари, нанесені збройними силами російської федерації по цивільних об'єктах та мирному населенню українських міст. Такі дії є військовими злочинами, які підтверджують зневажливе ставлення агресора до норм міжнародного права.
 
Ми з болем та обуренням сприйняли звістку про бомбардування 10 жовтня 2022 року Києва та пошкодження навчальних і дослідницьких приміщень Київського національного університету імені Тараса Шевченка, давнього партнера нашого Інституту та Університету Марії Кюрі Склодовської.
 
З огляду на цю трагедію та війну, яку веде російська федерація проти України, а жертвами є університети, їхні академічні спільноти та інфраструктура, ми рішуче засуджуємо дії агресора та висловлюємо солідарність і підтримку для усієї академічної спільноти України, в тому числі для викладачів та студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 
Звертаємося до академічної спільноти Любліна, як міста східноєвропейських компетенцій, а також до академічної спільноти Польщі виразити солідарність та підтримати академічну спільноту України.
 
 
 
Професор, доктор хаб. Марек П'єтраш
 
Директор Інституту політичних наук та адміністрації UMCS