Представники КНУ імені Траса Шевченка взяли участь у міжнародній практичній конференції «Гібридні виклики сучасного світу: Україна та загрози»

Днями представники КНУ імені Траса Шевченка – проректорка з науково-педагогічної роботи (зв’язки з громадськістю) Олена Добржанська та завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій НН ІМВ Сергій Даниленко у якості спікерів взяли участь у міжнародній практичній конференції «Гібридні виклики сучасного світу: Україна та загрози». Організатори заходу - Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд "Mir&CoFoundation."

До учасників зібрання звернулися Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний та командувач Сил спеціальних операцій ЗСУ генерал-майор Григорій Галаган.

Особливістю конференції стала участь у ньому фахівців військової справи і експертів цивільних напрямів – фахівців із стратегічних комунікацій, кібербезпеки, сфери вищої освіти. До них долучилися зарубіжні гості військові спеціалісти країн-членів НАТО, для яких досвід України з протидії гідридним загрозам з боку Росії є нині особливо цінним та унікальним.

Представники Шевченкового університету, де у Військовому інституті КНУ успішно діють програми з підготовки бійців за одним напрямів діяльності ССО, у своїх доповідях та дискусії поінформували про університетський досвід підготовки воєнних спеціалістів на базі університету, а також акцентували увагу на необхідності глибшої колаборації ЗВО цивільного та військового профілю у процесі підготовки фахів для підрозділів сектору безпеки й оборони. До прикладу, на базі НН ІМВ вже багато років проходять навчання курсанти ВІКНУ. Вже у частинах, на у зоні ООС вони засвідчили високий рівень знань та навичок, що так потрібні у нейтралізації агресивного інформаційного впливу Росії. Час переходити від реакції на агресію (вторинна дія) до проактивної діяльності в інформаційному просторі, лунало у виступах. Така думка, синергії різних форматів освіти, до речі, виклика інтерес і серед іноземних колег.