Новини

«Наша зустріч повинна відбутися прямо тут і зараз, тому що настав наш час», - промовив Надзвичайний та Повноважний Посол Естонії в Україні Каім Кууск, розпочавши зустріч, яка відбулася в Інституті міжнародних відносин 28 листопада 2019 року

Перш за все, його виступ був досить легким для сприйняття, оскільки, як він особисто зазначив, «він просто людина, яка любить свою країну».

Спікер розпочав зі своєї власної біографії та минулого, пов’язаного з роботою у царині зовнішньої політики. Пан Посол відзначив, що найголовніша річ для кожного у цьому світі – це його родина, і, незважаючи ні на що, ви не повинні забувати про це найцінніше багатство.:blush:

Крім цього, обговорили сучасну ситуацію на міжнародній арені. Було приділено більше уваги відносинам між Україною та Естонією, підкреслюючи, що вони завжди будуть відмінними.:+1:

Крім того, лектор поділився естонським досвідом, пов'язаним з інтеграцією в Європейський Союз та НАТО, аналізуючи перспективи України повторити цей колосальний успіх. Він зауважив, що, без жодних сумнівів, це може стати реальністю найближчим часом.:see_no_evil:

Підбиваючи підсумок, Каім Кууск наголосив, що він твердо вірить, що Україна стане успішною державою, незважаючи на труднощі та виклики.
«Побачимося в ЄС та НАТО!», - ці слова стали своєрідним підсумком зустрічі та нашою мотивацією на майбутнє.