Сьогодні, 17 червня, Інститут міжнародних відносин без сумніву ще на кілька кроків просунувся в напрямі поглиблення співробітницва з країнами—учасницями АСЕАН

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В‘єтнам в Україні Нгуєн Хоанг Тханя, Директор Інституту Валерій Володимирович Копійка, заступник директора з науковопедагогічної роботи Антон Семенович Нанавов та Директор Центру досліджень країн АСЕАН Юлія Анатоліївна Цирфа відвідали Посольство В‘єтнаму й провели плідні перемовини щодо подальшої співпраці закладів вищої освіти цієї держави з Інститутом міжнародних відносин.

За словами Валерія Володимировича Копійки, нині вся наша держава працює над тим, щоб розвивати нові напрями співробітництва, примножуючи свій потенціал. «Відповідно, Інститут міжнародних відносин також прагне залучатися до різнорідних освітніх, культурних та наукових проєктів, повсякчас взаємодіючи з новими партнерами. Тому співпраця з В‘єтнамом — чудова можливість розширювати сфери й горизонти діяльності України в світі. Більше того, це надзвичайно важливо для Інституту міжнародних відносин», — резюмував Директор.

У свою чергу, Нгуєн Хоанг Тхань привітав створення Центру досліджень країн АСЕАН в Інституті міжнародних відносин, наголосив на важливості співпраці України та В‘єтнаму й запевнив у подальшій цілковитій підтримці діяльності Центру з боку Посольства задля просування подальшої всебічної співпраці наших держав.

Довідково. Центр досліджень країн АСЕАН у структурі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено згідно з Наказом Ректора №329—32 від 21 травня 2021 року.