Програма «Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах» розвиває два нові напрямки

В рамках підготовки фахівців з екологічної та енергетичної безпеки започаткували два нові важливі напрямки:

- навчальні тури на об'єкти енергетичної інфраструктури України
- мережування студентської спільноти в галузі

8 жовтня 2021 року відбувся перший навчальний тур студентів програми в рамках пілотного проєкту ДТЕК з екопромтуризму. Участь в проекті взяли студенти та викладачі програми «Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, теплоенергетичного факультету Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського та факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». Перша екскурсія до унікального енергетичного комплексу Ладижинської ТЕС, що поєднує в собі три напрямки генерації електроенергії: традиційну теплову, гідро- і сонячну електростанції Завдяки ДТЕК у студентів-екологів, економістів та енергетиків з’явилась нагода познайомитись та вивчати вироблення електроенергії та перспективи розвитку енергетики безпосередньо на об’єктах.