Зустріч студентства з директоркою департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України

07 жовтня 2022 року англомовне студентство Інституту зустрілося в онлайн-форматі з Оксаною Вадимівною Золотарьовою, директоркою департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України.

Під час заходу пані Оксана проілюструвала, як знання у сфері міжнародного права можуть допомагати відстоювати інтереси України та сприяти дипломатам і дипломаткам у їхній роботі. Зокрема, відповідаючи на численні запитання аудиторії, вона розповіла про найбільш актуальні міжнародно-правові виклики, пов’язані з агресією Російської Федерації проти України, а також про те, як Україна на них відповідає.

Зустріч було організовано доценткою кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин к.ю.н. Ольгою Поєдинок.