Підписання Меморандуму про Партнерство та Співпрацю з Українською вітроенергетичною асоціацією

Раді повідомити про підписання Меморандуму про Партнерство та Співпрацю з Українською вітроенергетичною асоціацією, яке відбулось 13 жовтня 2021 року. Меморандум підписаний в особі Андрія Конеченкова, Голови Правління УВЕА, та Валерія Копійки, Директора ІМВ.

Відповідно до положень Меморандуму, Сторони підтримуватимуть та розвиватимуть співробітництво у галузі освіти шляхом обміну інформацією, залученням до освітніх, наукових програм та проєктів, проведенням спільних заходів, виконанням наукових та аналітичних досліджень, організації відбору та проходження практики студентів ІМВ у компаніях-членах УВЕА.

Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА: “Я, як один із гостьових лекторів навчальної програми “Екологічна та енергетична безпека в міжнародних відносинах”, яка створена у даному Інституті вже понад 2 роки, щиро радію, що молоді спеціалісти цікавляться тематикою енергетики, відновлюваних джерел енергії, кліматичних змін та декарбонізацією. Зокрема, два випускники цієї програми працюють і в Українській вітроенергетичній асоціації. Сподіваюся, даний Меморандум, УВЕА та наші компанії-члени лише дадуть додатковий поштовх студентам ІМВ більше цікавитись даною тематикою та популяризувати “зелену” енергетику!”