Опубліковано навчальний посібник "Нейромаркетинг" к.е.н., доцентки кафедри міжнародного бізнесу Вікторії Карп

Цей навчальний посібник ставить перед собою дві цілі: на доступному рівні пояснити, у чому особливість та переваги використання нейромаркетингу на сучасному етапі і продемонструвати практичні кейси застосування нейромаркетингу, з якими беззаперечно зіштовхувався кожен споживач, але не усвідомлював цього.

Вікторія Карп – фахівчиня з нейромаркетингу, бізнес-тренерка, спікерка, консультантка з питань бізнес-планування, внутрішніх комунікацій, управління брендом, розробки стратегій та презентаційних навичок, консультантка з проведення лекцій, тренінгів, семінарів і майстер-класів в рамках корпоративних університетів з питань маркетингу, комунікацій, планування, організації, мотивації, контролю, координації компаній та корпоративної культури.

У доробку Вікторії Карп – понад 50 навчальних матеріалів для студентів-міжнародників та унікальних курсів для маркетологів і менеджерів, зокрема індивідуальні курси в “IIR Business School”.

Навчальний посібник може бути корисний не лише студентам та практикуючим маркетологам, а й усім, хто хоче дізнатися більше про передові технології маркетингу та реклами.